Belen haber Belenin şehir Portalı En Güncel Haberl
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Tarih ve Saat

SİTEYİ PAYLAŞ

KAYMAKAM AYDIN ŞENBÜK OKULUNUN AÇILIŞI VE OKULLARIN KARNE DAĞITIM TÖRENİNE KATILDI

KAYMAKAM AYDIN ŞENBÜK OKULUNUN AÇILIŞI VE OKULLARIN KARNE DAĞITIM TÖRENİNE KATILDI

Tarih 16 Haziran 2014, 23:55 Editör

Belen Köylere Hizmet Götürme Birliğince ihalesi yapılan ve dört ay gibi kısa bir sürede yapımı tamamlanarak eğitime başlayan Şenbük İlkokulunun açılışı ve karne dağıtım töreni birlikte yapıldı.

Belen Köylere Hizmet Götürme Birliğince ihalesi yapılan ve dört ay gibi kısa bir sürede yapımı tamamlanarak eğitime başlayan Şenbük İlkokulunun açılışı ve karne dağıtım töreni birlikte yapıldı. Okul Müdürü Cemal Aslan’ın açılış konuşması ile başlayan tören, Mahalle Muhtarı Talip Vurucu’nun hoş geldin konuşması ile devam etti. Daha sonra söz alan Kaymakam AYDIN; Hasarlı olması dolayısıyla yıkımı gerçekleştirilen ve akabinde yapım ihalesi yapılarak kısa bir zaman içerisinde bitirilen okulun, gerek okulun kullanılamadığı dönemde Ötençay Mahallemize taşımalı olarak giden öğrencilerimiz için daha nitelikli, ferah ve daha iyi şartlarda eğitim görmesine imkan veren bir eğitim yuvasına kavuşturulması diğer taraftan ise mahallemize daha da bir güzellik katan, estetik ve çok amaçlı kullanılabilecek bir okul binasının resmi olarak hizmete açılışı için buradayız. Göreve başladığım dönemde Şenbük Okulumuzun gerek fiziki şartlar ve gerekse de nitelik itibariyle iyi bir durumda olmadığının tespitini yapmamızın akabinde çok hızlı bir şekilde planlama ve yatırım teklifleri yapılarak eski okul binasının yıkımı gerçekleştirilmiş ve hemen ertesinde ise ihalesi Hizmet Birliği tarafından yapılan okul binası dört ay gibi kısa bir sürede bitirilerek eğitim yuvası olarak hizmet vermeye başlamıştır. Okul, bu geniş ve ferah yapısıyla sadece okul olarak değil aynı zamanda içerisinde değişik kursların açılacağı, toplantıların düzenlenebileceği bir merkez olarak kullanılacaktır. Okulun yatırım planlamasında ve ihalesinde emeği geçen tüm ilgililere dönemin İl Genel Meclis üyelerine ve diğer encümen üyelerine Kaymakamlığım adına teşekkür ediyor, Okulun mahallemize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum diyerek konuşmasını tamamladı. Konuşmanın ardından açılış kurdelesi kesildi. Öğrencilere karneleriyle birlikte hediyeleri de verildi.

Bu haber 1126 defa okunmuştur.

Egitim

Kaymakam Aydın Türk Ve Suriyeli Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı

Kaymakam Aydın Türk Ve Suriyeli Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı Kaymakam Aydın Türk Ve Suriyeli Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı

Üniversite ek yerleştirme sonuçları açıklandı.

Üniversite ek yerleştirme sonuçları açıklandı. 2014-ösys Ek Yerleştirme İşlemleri Tamamlandı. İşte Sonuçlar..
EBED MÜDDET TÜRKİYE CUMHURİYETİ VAR OLACAKTIR....10 Ekim 2018

ANKET

Belen Belediye Başkan Adayı Kim olsun?


Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Belenhaber.com Bir acil Bilgisayar Kurulusudur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Tek Kelime Haber Sistemi