Belen haber Belenin şehir Portalı En Güncel Haberl
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Tarih ve Saat

SİTEYİ PAYLAŞ

iskenderun Meslek Yüksek Okulunda Devir Teslim!

iskenderun Meslek Yüksek Okulunda Devir Teslim!

Tarih 17 Ocak 2011, 19:41 Editör

İSKENDERUN MESLEK YÜKSEK OKULUN’DA MÜDÜRLÜK DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPILDI

        İskenderun Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini yürüten Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ali KOÇ Rektör yardımcılığına atanması sebebiyle boşalan müdürlük görevini Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Yard. Doç. Dr. Murat BİKÇE’ye devretti.

        M.K.Ü. Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder devir-teslim töreninde yaptığı konuşmada “Üniversitemiz rektörlük görevini devraldıktan sonra birimlerimizde meydana gelen görev değişiklikleri münasebetiyle kurumumuzda kalıcı bir gelenek oluşturmak adına devir teslim törenleri düzenliyoruz. Böylece kurumumuza hizmet etmiş olan arkadaşlarımıza hizmetlerinin karşılığı olarak bir şükran plaketi hazırlıyoruz. Yeni yönetici arkadaşlarımızın kurumumuzu tanıması kurum yönetiminin herhangi bir olumsuzluğa neden olmadan değişmesini, eski yönetcilerin bilgi birikiminden yararlanılmasını, çalışmalarımıza huzur içerisinde ve enerji dolu bir şekilde devam etmeyi düşünüyoruz.

        Şimdiye kadar Rektör Yardımcılıklarında,Hastahane Başhekimliğimizde, bazı okullarımızın Müdürlüklerinde değişiklikler oldu. Görevinden ayrılmak isteyen arkadaşlarımız oldu. Biz de yeni yönetim olarak bir çalışma ekibi oluşturuyoruz. Bu kapsamda yeni görevlendirdiğimiz arkadaşlarımız var. Bu bir bayrak yarışıdır. Kurum içinde görev değişiklikleri kurumları daha ileriye götürmek üzere üstlenilen önemli sorumluluklardır. Bu sorumlulukların yerine getirilmesinde kurum içerisinde iyi bir iş barışının mevcut olmasına yoksa tesis edilmesine varsa geliştirilmesine yönelik adımların atılması gerekmektedir.

          Elbette bu kuruma hizmet vermekte olan sizin gibi kıymetli hocalarımıza ve akademik personele destek olan idari personel arkadaşlarımızda var. Şimdiye kadar öğrencilerimize eğitim öğretim anlamında çok değerli ve özverili katkılarınız ile önemli bilgiler aktardınız. Bu yaptığınız çalışmalardan dolayı tüm akademik ve idari personele çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarımızın durmadan artmasını arzu ediyoruz. Üniversitemizin çeşitli birimlerinde daha önce görev almış, hizmet etmiş arkadaşlarımız var,

         Bu arkadaşlarımızdan biride aramızda yakın bir zamanda İskenderun Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünü yapmış  düzgün ve  kaliteli bir eğitimin verilmesi için özverili bir çalışma yürütmüş olan Sayın Prof. Dr Ali KOÇ’tur. Ben kurumumuza, yüksek okulumuza yapmış olduğu değerli katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

         Sayın hocamız Prof. Dr. Ali KOÇ’un Rektör yardımcılığı görevine atanması münasebetiyle görevini Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde görev yapan Yrd. Doç. Dr. Murat BİKÇE devir almıştır.

        Yeni göreve atanan arkadaşımıza hayırlı olsun diyorum ve tebrik ediyorum” dedi ve Prof. Dr. Ali KOÇ’a teşekkür plaketini sundu.

        Yüksekokul Müdürlüğüne atanan Yrd. Doç. Dr. Murat BİKÇE ise  Prof. Dr. Ali KOÇ’a bir buket çiçek vererek teşekkürlerini bildirdi..

 

Bu haber 2795 defa okunmuştur.

Egitim

Kaymakam Aydın Türk Ve Suriyeli Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı

Kaymakam Aydın Türk Ve Suriyeli Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı Kaymakam Aydın Türk Ve Suriyeli Öğrencilerin Karne Heyecanını Paylaştı

Üniversite ek yerleştirme sonuçları açıklandı.

Üniversite ek yerleştirme sonuçları açıklandı. 2014-ösys Ek Yerleştirme İşlemleri Tamamlandı. İşte Sonuçlar..
EBED MÜDDET TÜRKİYE CUMHURİYETİ VAR OLACAKTIR....10 Ekim 2018

ANKET

Belen Belediye Başkan Adayı Kim olsun?


Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Belenhaber.com Bir acil Bilgisayar Kurulusudur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Tek Kelime Haber Sistemi