Salı , Mayıs 21 2019
Son Haberler
Anasayfa / Genel / Millet İttifakından miting gibi açılış!

Millet İttifakından miting gibi açılış!

Belen’de Siyaset Arenası ısınmaya başladı!

Belen’de seçim çalışmaları kapsamında yapılan etkinliklere katılan vatandaşlar, “Belen’de siyaset arenası ısınmaya başladı.” yorumlarını yapmaya başladılar. Geçtiğimiz günlerde Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü SAVAŞ, diğer ilçe belediye başkan adayları ve milletvekillerinin de Belen merkezdeki seçim bürosunun açılışını gerçekleştiren Millet İttifakı’nın Belen Temsilcileri dün (06.03.2019) Belen Fatih Mahallesinde bir seçim bürosunun daha açılışını gerçekleştirdi. Millet İttifakı Belen Belediye Başkan Adayı Hayri YÜKSEL‘in halka hitap ettiği seçim büro açılışı mahalle mitingine dönüştü.

Belen’de 31 Mart seçimleri çok çetin geçecek!

Millet İttifakı Adayı Hayri YÜKSEL‘in konuşmaları tezahüratlar nedeniyle sık sık kesilirken, Fatih Mahallesi sakinlerinin Başkan Adayı YÜKSEL‘e karşı sevgi gösterileri vardı. Önceden de öğretmenlik ve okul müdürlüğü yapmış saygın bir ismin Millet İttifakı (chp+iyi parti) tarafından çatı adayı olarak gösterilmesi, “Belen’de 31 Mart 2019 seçimleri hiç olmadığı kadar çetin geçeceğe beziyor.” yorumlarını da beraberinde getirdi.

Millet İttifakı’nın Belen’de ki aday adaylarından Ajlan Zafer ÖZDEN‘in de seçim bürosu açılışlarına katılması vatandaşlar tarafından takdir ile karşılanırken, Millet İttifakı Adayı Hayri YÜKSEL ise sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

Hakkında Belen Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir