Akparti Hatay 4.Sıra Milletvekili adayı Mehmet Alğan Kimdir?


Açıklama: Merak edenler için Akparti Hatay 4.Sıra Milletvekili adayı Mehmet Alğan Kimdir?
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2015
Geçerli Tarih: 17 Aralık 2018, 06:25
Site: Belen haber Belenin şehir Portalı En Güncel Haberl
URL: http://www.belenhaber.com/haber_detay.asp?haberID=1000


Yeni Sayfa 1

Mehmet Algan kimdir ? 1986 yılında Beyrut´ta doğdu. Mardin Midyat asıllı bir ailenin çocuğu olarak İskenderun´da büyüdü. İlk ve orta öğrenimini İskenderun´da tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakultesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümündeki lisans eğitimine devam etmektedir.
Genç Siviller kurucularından olan Algan, Türk ve Arap aktivistleri bir araya getiren ve uluslararası çalışmalar yapan Nahda Network´ün koordinatörlüğünü yürüttü. Aynı süreçte Free Press Unlimited adlı sivil toplum örgütünün saha koordinatörlüğünü yaptı.
Abdurrahim Boynukalın´ın Gençlik Kolları Genel Başkanlığı görevine gelmesinden sonra Gençlik Kolları Dış İlişkiler Başkanlığı görevine getirilen Algan hâlâ bu görevine devam etmektedir.
Anadil düzeyinde Arapça ve iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

iskenderunun Başarılı genclerinden olan Alğan Başarılı kariyerine bir yenisini daha akparti hatay 4. sıra Milletvekili Adayı olarak belirlenmesi ile adeta dengeleri altüst etti. Vekil Adayı Alğan Genc Kimliği  mutavazi kişiliği ile adeta yıllardır  beklenen tabuyu yıkıp genclerin önünü açmada bölgemizin en büyük değerlerinden biri olmayı şimdiden başarmış oldu.

belenhaber yönetimi olarak Başarılı Genc siyasetciye Başarılar dileriz.