Belen haber Belenin şehir Portalı En Güncel Haberl
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Tarih ve Saat

SİTEYİ PAYLAŞ

Babanız Hayatta Olsaydı Ne isterdiniz?

Babanız Hayatta Olsaydı Ne isterdiniz?

Tarih 03 Mart 2011, 01:12 Editör

Belen Kaymakamı Mehmet Öz den 5 ilkögretim okulundan tam 70 ögrenciyi sevindiren organizasyon.

Belen Kaymakamlığı ve Prime Mall iş birliğinde gerçekleştirilen organizasyonda Belen’de eğitim gören 5 okuldan 70 öğrenci gün boyunca Prime Mall alış veriş merkezinde oyunlar oynadı, yemek yedi, sinemada film izledi ve Prime Mall yönetiminden sürpriz hediyeler aldı.
Belen Kaymakam’ı
Mehmet Öz, alışveriş merkezine gelerek çocuklarla sohbet etti ve mağaza müdürü Arzu Özerdem’e teşekkür etti. Belen Kaymakamı Mehmet Öz, konuyla ilgili açıklamalarda bulunarak, “Babaları hayatta olmayan çocuklarımıza vakıf kanalıyla mektup yazdık. Mektupta çocuklarımıza ‘babanız olsaydı ondan ne isterdiniz’ sorusunu sorduk. Çocuklardan gelen mektupları değerlendirdik. AVM’den ve luna parktan bahseden çocuklarımızın sayısı çoğunluktaydı. Biz de bu konuda Prime Mall yetkilileriyle görüştük ve çocukların bir günlüğüne burada eğlenme fikrine sıcak baktılar. Bunun neticesinde Belen’de eğitim vermekte olan 5 ayrı okuldan toplam 70 öğrencimizi düzenlediğimiz organizasyonla alışveriş merkezine getirdik. Çocuklar gün boyu oyunlar oynadılar, yemek yediler, sinemaya girdiler ve çeşitli hediyeler aldılar. Babası olmayan öğrencilerimizi burada ağırladıkları için AVM Müdürü Arzu Özerdem başta olmak üzere yöneticilere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Belen Böylesine bir Kaymakama sahip olmanın grurunu taşımakla beraber bizler de belenhaber.com ekibi olarak Sayın Kaymakamımız Mehmet ÖZE teşekürlerimizi sunarız.

Bu haber 1320 defa okunmuştur.

Belen Tarihçesi

Hatay’da Kuvvetli Yağış Bekleniyor

Hatay’da Kuvvetli Yağış Bekleniyor Hatay’da Kuvvetli Yağış Bekleniyor

Ülkemiz Orta Akdeniz’den Gelen Yağışlı Sistemin Etkisine Girmesi Bekleniyor!

Ülkemiz Orta Akdeniz’den Gelen Yağışlı Sistemin Etkisine Girmesi Bekleniyor! Ülkemiz Orta Akdeniz’den Gelen Yağışlı Sistemin Etkisine Girmesi Bekleniyor!
EBED MÜDDET TÜRKİYE CUMHURİYETİ VAR OLACAKTIR....10 Ekim 2018

ANKET

Belen Belediye Başkan Adayı Kim olsun?


Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Belenhaber.com Bir acil Bilgisayar Kurulusudur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Tek Kelime Haber Sistemi