Belen haber Belenin şehir Portalı En Güncel Haberl
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Tarih ve Saat

SİTEYİ PAYLAŞ

DÖRTYOL'LU AV. GENCER ÖZDEMİR MHP HATAY MİLLETVEKİLİ A.ADAYI...

DÖRTYOL'LU AV. GENCER ÖZDEMİR MHP HATAY MİLLETVEKİLİ A.ADAYI...

Tarih 02 Mayıs 2018, 21:29 Editör

DÖRTYOL'LU AV. GENCER ÖZDEMİR MHP HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI...

DÖRTYOL'LU AV. GENCER ÖZDEMİR MHP HATAY MİLLETVEKİLİ A.ADAYI... 24 Haziran Erken Genel Seçimlerinde milletvekili aday adaylık süreçleri devam ediyor. Bu bağlamda 18 Mart 2018 Milliyetçi Hareket Partisi 12.Olağan Genel Kurulunda Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’nin takdiri ile Merkez Disiplin Kurulu Üyeliğine seçilen Dörtyollu Avukat Gencer ÖZDEMİR, Hatay Bölgesinden aday adaylık başvurusunu yaptı. Dörtyollu Avukat Gencer ÖZDEMİR yaptığı açıklamada “ Öncelikle 24 Haziran Erken Genel Seçimleri Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı uğurlu olsun. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Bey’in iznini alarak Memleketim Hatay Dörtyol’dan Milletvekili Aday Adayı olmaya karar verdim. Hem Partime hem ülkeme hizmet etmek adına elimden gelenin fazlasını yapmak ve bunun için mücadele vermek istedim. Buradan şunun altını çizmek istiyorum; Sıralama veya aday olma gibi bir kaygım yok. Ben önce Allah’a sonra Liderim Dr. Devlet Bahçeli’ye güveniyorum. Aday olamasam da Partim ve Ülkem için çalışmaya devam edeceğim. Bu bir bayrak yarışıdır. Tek gayemiz bayrağı en yüksek tepeye ulaştırmak. Tüm aday adayı olan arkadaşlarıma ülküdaşlarıma başarılar diliyorum. Bundan sonra takdir genel merkezimizin” dedi.

Bu haber 580 defa okunmuştur.

Son Dakika

Emeklilikte Yaş Düzenlemesi'ne Meclis'te ret

Emeklilikte Yaş Düzenlemesi'ne Meclis'te ret Emeklilikte yaş araştırma önergesinin reddedilmesiyle CHP, İP ve HDP büyük bir şok yaşadı.

MHP-AK Parti ittifakını çekemeyen CHP'ye cevap

MHP-AK Parti ittifakını çekemeyen CHP'ye cevap MHP-AK Parti ittifakının devam etmesinin ardından, CHP'lilerin MHP'ye yönelik "Şamar oğlanı" gibi ifadelerl...
EBED MÜDDET TÜRKİYE CUMHURİYETİ VAR OLACAKTIR....10 Ekim 2018

ANKET

Belen Belediye Başkan Adayı Kim olsun?


Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Belenhaber.com Bir acil Bilgisayar Kurulusudur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Tek Kelime Haber Sistemi