Belen haber Belenin şehir Portalı En Güncel Haberl
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

Tarih ve Saat

SİTEYİ PAYLAŞ

BELEN HASTANESİNE KAVUŞUYOR

BELEN HASTANESİNE KAVUŞUYOR

Tarih 01 Kasım 2017, 00:44 Editör inayet ezber

Bilindiği üzere Belenimizin en büyük sorunlarından biri olan Hastane En gec mart ayına kadar Temeli atılacak olup kısa sürede yapımı tamamlanacaktır.

Belen Belediye Başkanımız ile bugün bu Konuyu özellikle konusmak icin bizzat şahsım telefon ile arayarak bilgi almak istedim : Başkanımız Adnan Vurucu ile telefon görüşmemde Hastanenin En geç Şubat ayı icinde temeli atılacagı konusunda tarafıma bilgi vermesi şahsımı fazlası ile mutlu etmiştir.

Başkan Adnan VURUCU bu konuda bilindigi üzere çabası çok fazla olup yine bilindigi üzere Aytemiz Petrol (gedikte)ün hemen üzerinde 6 dönümlük yerin hastane olarak yapılacagı daha öncede planlanıyordu.Başkan Adnan Vurucunun bu gayteri ile uzun zamandır takibinde bulundugum hastane projesi icin bilgi almak istedigimde. Halkımız hic merak etmesin ne söz verdi isek onu yapacagız Hastane konusunda şahsım adına şunu söyleyebilirimki en gec Şubat ayında temelini halkımız ile atacagız bundan kimsenin Şüphesi olmasın sözleri ile devam ederken bir Müjdede Toki icin verdi Toki icin de son aşamaya gelindigini belirten Başkan Adnan VURUCU ONUNDA müjdesini inşallah degerli halkımıza verecegiz diyerek sözlerini noktaladı:

Bizlerde Belen haber olarak herzaman takipcisi olduğumuz Bu konuları halkımıza aktarmaya devam edecegiz...

KESİNLİKLE SÖYLEYEBİLİRİZKİ ARTIK HALKIMIZA HAYIRLI UGURLU OLSUN BELEN HASTANESİNE KAVUŞUYOR. EN AZ( 60 YATAKLI HASTANE OLMASI BEKLENİYOR.

Bu haber 511 defa okunmuştur.

Güncel Haberler

Kaymakam AYDIN'dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Kaymakam AYDIN'dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı Kaymakam AYDIN'dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Darbeci Semih Terzi'nin eşi tahliyesini istedi

Darbeci Semih Terzi'nin eşi tahliyesini istedi Mahkeme heyeti, darbeci Semih Terzi'nin eşi Nazire Terzi'nin tahliye talebini reddedip, tutukluluk halinin ...
BAYRAMLAR BAYRAM OLA !05 Temmuz 2016

ANKET

Belen Belediyesi Hizmetlerinden Memnunmusunuz?Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Belenhaber.com Bir acil Bilgisayar Kurulusudur.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: Tek Kelime Haber Sistemi