Salı , Mayıs 21 2019
Son Haberler
Anasayfa / Yaşam / Tartıştığı eşini, çocuğunun gözleri önünde balkondan attı

Tartıştığı eşini, çocuğunun gözleri önünde balkondan attı

İstanbul Avcılar, kadına yönelik şiddetin son adresi oldu. Ambarlı Mahallesi’nde bulunan 4 katlı bir binada iddiaya göre, uzaklaştırma kararı bulunan Sezer T., eşi Gülizar T. ve çocuklarının yaşadığı apartmana geldi. Aralarında sorunlar olan ve boşanma sürecindeki çift bir süre sonra tartışmaya başladı. İddiaya göre Sezer T., eşi Gülizar T.’yi 2. katta bulunan dairenin balkonundan aşağı attı, ardından yanındaki silahı da dairede bırakarak kaçtı.

OLAYA ÇOCUĞU ŞAHİT OLDU

2. kattan aşağı atılan kadının yardım seslerini duyan komşuları, durumu polis ekiplerine haber verdi. Olay yerinde polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralı kadın, sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olayı gören çiftin 9 yaşındaki çocuğunun, polis ekiplerine babasıyla annesinin tartıştığını sonrasında ise babasının annesini balkondan attığını söylediği öğrenildi.

“YARDIM EDİN’ DİYE BAĞIRIYORDU”

Olayı anlatan Gülizar T.’nin komşusu, “Sabah bir ses duydum. İlk başta kedi sandım. Pencereden baktım kadın yerdeydi. ‘Yardım edin’ diye bağırıyordu. Eşime haber verdim” diye konuştu. Yaralı kadının ise polise verdiği ifadesinde balkondan kendi atladığını söylediği öğrenildi. Sezer T.,’yi arayan polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

(DHA)

Hakkında Belen Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir